محصولات سپنتاب

مدل S

مدل S در سال 2018 به عنوان اختراع بین المللی؛ توسط شرکت سپنتاب ثبت شد و در همان روز های نخست رونمایی،توانست؛توجه رسانه های داخلی و خارجی را به خود جذب کند و از طرف؛وزارت جهاد کشاورزی، آب و خاک، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و سازمان های دیگر گواهی های معتبر کسب کرده و تقدیر شود و همزمان با رونمایی آن توسط مسئولین درجه ی اول کشوری؛ برنده ی بهترین غرفه و رتبه ی نخست innovation (نوآوری) در نمایشگاه بین المللی IFarm Expo 2018 شود.


مدل S بهترین و کامل ترین سامانه سخت افزاری در زمینه کشاورزی مدرن و هوشمند می باشد که تا کنون تولید شده است.


مدل S سپنتاب : سخت افزاری که تا کنون شبیه به خود را در کهکشان ندیده است.


با مدل S محدودیت معنا ندارد؛ ۹ ایستگاه آبیاری و ۹ ورودی سنسور در حالت پایه؛قابلیت ارتقا هر دو تا به بی نهایت


اگر می خواهید؛ زمین کشاورزی،گلخانه یا باغچه ی خانه ی خود را هوشمند کنید ولی حساب؛ شیر های برقی،دریچه های ورودی گلخانه،سنسور های ورودی(دما، رطوبت هوا، رطوبت خاک، میزان تابش آفتاب ،PH و …)، چراغ ها(سیستم روشنایی)، درب پارکینگ، پمپ چاه و … از حسابتان در رفته است،نگران نباشید؛ سپنتاب مدل S، قابل ارتقا تا هر تعدادی، (unlimited nodes) هست که شما نیاز دارید.

شما همه چیز را کنترل میکنید؛فرقی ندارد،شیر برقی، لامپ، درب پارکینگ،پمپ پر مصرف چاه (AC یا DC) و …


سپنتاب مدل S، تنها دستگاهی است که در کشاورزی هوشمند (هوشمند سازی)، در دنیا بدون آسیب دیدن ، سوختن و یا عمل نکردن؛ رله های دستگاه میتواند جریان های بسیار قوی مثل پمپ های چاه و جریان های بسیار ضعیف را چه به صورت متناوب و چه به صورت مستقیم،با دقتی در حد میلی ثانیه کنترل (on/off) کند.


سازگاری بالا با انواع سنسور ها؛هر نوع سنسوری که مایل هستید استفاده کنید، خیالتان راحت است که به ما وصل می شود.


شما می توانید به سادگی انواع سنسور های آنالوگ و دیجیتال را با هر نوع پایه ای که دارد،به سپنتاب مدل S متصل کنید.این یکی از قابلیت های ویژه ای است که سپنتاب را نزد مشتریان،محبوب و خاص کرده است

نگران سیم ها نباشید؛ قابلیت اتصال به تعداد نامحدودی سنسور و شیر برقی بدون سیم

یکی از مشکلات جدی که در طراحی اتوماسیون،مخصوصا در طراحی سیستم های آبیاری،در زمین های کشاورزی و گلخانه ها مطرح می باشد،وجود سیم است که علاوه بر هزینه های غیر منطقی و گزاف و هم چنین خطر دزدیده شدن؛ کیفیت،دقت و اطمینان از کار را پایین میاورد.
با پکیج های سپنتاب مدل S، از شر سیم ها خلاص شوید و بدون سیم و به طرز خارق العاده و کارآمدی،ارتباط بین شیر برقی ها، سنسور ها و انواع دیگر NODE ها بدون محدودیت فاصله ی زمانی و بدون تاخیر تجربه کنید.

بسیار کم مصرف؛ قابلیت کار با باتری و انرژی خورشیدی

سپنتاب مدل S،در بهینه ترین حالت از لحاظ مصرف انرژی (++A) ساخته شده است،به طوری که در صورت قطعی برق میتواند با پاوربانک تا ۱ ماه انرژی خود تامین کند.هم چنین به طور خارق العاده ای میتوان برای مناطقی که دسترسی به برق ندارند؛برای مدل S،سنسور ها (و در موارد خاص برای شیر برقی ها)از باتری و انرژی خورشیدی استفاده نمود.

ممکن کردن غیر ممکن؛قرار دادن ۳ دستگاه در فضای محدود یک دستگاه و ایجاد نهایت تکامل

مهندسان دپارتمان طراحی سخت افزار سپنتاب؛توانستند با به کار بستن هنر خود به بهترین نحو،از تلفیق و فشرده سازی چندین دستگاه مختلف و دست و پاگیر در صنعت کشاورزی هوشمند،دستگاهی از جنس رویای خود بسازند که به طرز خارق العاده ای؛مودم اینترنت،روتر،باتری و … در یک جا به نام مدل S جمع شده است و ساده ترین کاربرد را در نوع خود دارد و کافیست فقط آن را روشن کنید و از کاربری بدون نقص آن لذت ببرید.

نوش دارو قبل از مرگ سهراب؛جادوی عیب یابی لحظه ای سپنتاب

امروزه یکی از مشکلات اجتناب نا پذیر در صنعت های حساس و استراتژیک از جمله کشاورزی، احتمال خرابی دستگاه و درست کار نکردن آن است، حتی اگر در ۰/۰۱ ٪ مواقع نیز این اتفاق بیافتد،خسارت های سنگینی از جمله؛خراب شدن محصول یک سال کشاورز و چه بسا بدتر را به بار می آورد.
سامانه سخت افزاری مدل S به گونه ای طراحی شده است که در صورت خرابی و عمل نکردن صحیح هر یک از اجزای این سامانه،مانند: عمل نکردن صحیح رله ها، ترکیدگی لوله و خرابی های خواسته و ناخواسته به صورت لحظه ای و کاملا خودکار به کاربر و تیم پشتیبانی سپنتاب اطلاع داده می شود تا مشکل رفع شود و در این صورت خرابی به حداقل می رسد و این گونه است که سپنتاب مدل S را فنا ناپذیر کرده است.

آرامش حق شماست؛نگران قطعی اینترنت نباشید،در صورت قطعی همه چیز همچنان به بهترین نحو کار میکند.

یکی از مزیت های مدل S آنلاین بودن آن و امکان استفاده از خدمات فوق العاده سپنتاب در موبایل،تبلت و کامپیوتر (linux,ios,android,windows,mac os)
است،که توضیحات نرم افزار خارق العاده S Deep Brain در جای خود، داده شده است.
یکی از بزرگترین چالش های این مزیت یعنی سیستم آنلاین،قطع شدن اینترنت یا بستر شبکه ی اتصال به دستگاه می باشد، که در مدل S به طرز زیرکانه ای، با به کارگیری تخصص های مختلف و فناوری های بالا در این زمینه این مشکل حل شده است و در صورت قطع اینترنت و خطای شبکه، دستگاه هم چنان طبق آخرین دستورات کاربر، کارکرده و تمامی پردازش ها و اجرای برنامه های هوش مصنوعی را به صورت آفلاین انجام می دهد.این یعنی اطمینان کامل کاربر.

مدل S، با دو لباس مختلف برای انواع مکان ها و کاربرد ها

برخی از کاربران هستند که به اینترنت دسترسی ندارند و زیر ساخت های لازم برای دسترسی به اینترنت را نیز ندارند که اتفاقا اکثر زمین های کشاورزی،باغات و گلخانه ها نیز جزو این مجموعه قرار میگیرند.این مشتریان برای استفاده از سامانه های آنلاین با مشکل مواجه اند ولی ما برای مشتریان مدل S، تمام زیر ساخت های مورد نیاز برای استفاده از خدمات آنلاین سطح بالا فراهم میکنیم(بدون حتی یک ریال هزینه ی اضافی).
پس با خیال راحت در هر کجای ایران که هستید،میتوانید از مدل S و خدمات آن به صورت کامل استفاده کنید.

مدل S، با دو لباس مختلف برای انواع مکان ها و کاربرد ها

تلفیق فلز و هنر؛سپنتاب مدل SL، بدنه ی آلومینیوم برس خورده در ۳ رنگ خاص

سپنتاب مدل SL؛ یک بدنه ی لوکس برای مکان ها و کاربرد های لوکس می باشد،بدنه ای از جنس آلومینیوم برس خورده که با بالاترین کیفیت تولید شده است و توسط به روز ترین دستگاه ها تولید و توسط متخصصین آموزش دیده جوشکاری و مونتاژ می شود. این بدنه ی لوکس مقاوم در برابر آب ، ضربه گرد و غبار می باشد(گواهی IP66) و در ۳ رنگ طلایی ،مشکی مات و طوسی تولید میشود.

با اطمینان به هر جنگی بروید؛سپنتاب مدل SW،بدنه ی پلمیری تقویت شده

سپنتاب مدل SW، دارای یک بدنه ی پلیمری بسیار مقاوم می باشد و مناسب برای محیط های خشن و سخت است،لازم به ذکر است که مدل SW، ضد آب،ضد ضربه و گرد و غبار است و دارای گواهی (IP67) می باشد، پس با خیال راحت میتوانید در شرایط سخت محیطی از آن استفاده کنید.

نصب و اجرای رایگان و به آسانی آب خوردن

متخصصین نصب و اجرای سپنتاب،در هر کجای ایران که باشید،مدل S را (به همراه دیگر خدمات سپنتاب در صورت نیاز) برای شما به بهترین نحو؛به صورت رایگان،نصب و اجرا می کنند،البته لازم به ذکر است به دلیل آسانی و سریع بودن راه اندازی،در صورت تمایل کاربر می تواند به شخصه مدل S را،راه اندازی کند.

با خیال راحت خرید کنید،۲ سال تعویض بدون قید و شرط، ۱۰ سال گارانتی تعمیر محصول در حالت پایه،با قابلیت ارتقا تا مادام العمر

شرکت سپنتاب، مهم ترین وظیفه ی خود را در مرحله ی بعد از فروش یعنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می داند و همواره تیم پشتیبانی سپنتاب در کنار مشتریان است و پکیج های پشتیبانی مختلفی با توجه به نیاز مشتریان ارائه می دهد.

ما عشق ارتباط با شما هستیم

تماس با شرکت
ایمیل به شرکت
دانلود کاتالوگ
دانلود کاتالوگ فنی مدل Model S-Mini